وَأَنْكِحُوا الأيَامَى مِنْكُمْ وَالصَّالِحِينَ مِنْ عِبَادِكُمْ وَإِمَائِكُمْ إِنْ يَكُونُوا فُقَرَاءَ يُغْنِهِمُ اللَّهُ مِنْ فَضْلِهِ وَاللَّهُ وَاسِعٌ عَلِيمٌ (٣٢)مردان و زنان بی همسر خود را همسر دهید ، همچنین غلامان و كنيزان صالح و درستکارتان را ؛ اگر فقیر و تنگدست باشند ، خداوند از فضل  خود  آنان را بی نیاز می سازد ؛ خداوند گشايش دهنده و آگاه است‏.(32 نور)


 

خدمات شبکه فعالین ازدواج

ازدواج همیشه یکی از مسائلی است که در سنین جوانی به عنوان دغدغه اصلی جوانان و البته خانواده های آنها تبدیل می شود گاه این دغدغه با تدبیر و واقع بینی حل شده و گاه موانع ومشکلات برتدبیر و اراده متقاضیان ازدواج غالب می شود. در چند سال اخیر آنچه که از کارشناسان و مطلعین حوزه اجتماع و خانواده شنیده ایم هشدار جدی درباره تاخیر ازدواج در بین جوانان و بالا رفتن سن ازدواج آنها است و مشکلات مادی و غیرمادی فراوانی دخترها و پسرهای مجرد را از فکر ازدواج منصرف کرده است شکی نیست که این وضعیت برای همه و البته برای طیف متدین و ارزشی جامعه یک دغدغه اجتماعی محسوب می شود و بایدبا ورود این طیف و با حمایت وکمک دولت ومسئولین به نحوی برای ازدواج به موقع و موفق جوانان برنامه ریزی کرد.

این دغدغه سالها پیش زمینه ساز تشکیل مجموعه ای به نام شبکه فعالین ازدواج شد که در چند استان محدود و البته در استان یزد کارخود را شروع کرد.

 

این مجموعه در راستای رسیدن به هدف اصلی خود که همانا ازدواج آگاهانه، بهنگام، آسان و پایدار است خدماتی را به اعضا ارائه می کند که عبارتند از:

خدمات آموزشی

از جمله موثرترین حوزه خدمات شفا خدمات آموزشی می باشد. دربخش آموزش خدمات به شکل های مختلف ارائه می شود که عبارتند از:

* کارگاه های آموزشی

* همایش ها

این همایش ها باحضور اساتید مطرح و برجسته کشوری دکتر حبشی، فرهنگ و... برگزار می شود که اطلاع رسانی آن از طریق تبلیغات در سطح استان و ارسال پیامک به اعضای شفا انجام می گیرد.

* کلاس های آموزشی

* چندرسانه ای

* نمایشگاه و فروشگاه محصولات فرهنگی

فروشگاه محصولات فرهنگی بیش از 450 عنوان از بهترین کتابها و سی دی ها در موضوعات ازدواج و خانواده و تربیت فرزند می باشد خرید برای عموم در این فروشگاه آزاد است و اعضای شفا با ارائه کارت عضویت می توانند از تخفیف 20 درصدی بهره مند گردند.

 

خدمات مراسم عروسی

این خدمات شامل اصناف مرتبط با مراسم عروسی اعم از تالارها، آرایشگاهها، آتلیه،گل فروشی،شیرینی سرا، مزون و کارت عروسی می باشد که هزینه مراسم عروسی زوجهای جوان را تا 30% کاهش می دهد. زوجهای جوان می توانند جهت استفاده از این خدمات با دریافت فرم مربوطه از شفا و رزرو اصناف مذکور در دفترچه بدون پرداخت مبلغی به اصناف هزینه ها را تا سقف  6 میلیون تومان حداکثر در 10قسط به مرکز شفا پرداخت نمایند.

 

 خدمات خرید بازار

این خدمات شامل یکسری از اصناف مرتبط با خرید بازار اعم از آینه و شمعدان، لوازم آرایشی، ساعت و کت و شلوار و... می باشد که زوجین پس از مراجعه به مرکز و عضویت در شبکه می توانند با ارائه کارت عضویت شفا به این اصناف از شرایط تخفیف و اقساط مندرج در دفترچه خرید بازار بهره مند شوند.

 

تسهیلات

 

*  خرید جهیزیه

جهت خرید جهیزیه زوجین پس از مراجعه  به شفا  و مشاهده جهیزیه  و سفارش آن، با نازلترین قیمت به صورت مستقیم از کارخانه ارسال می گردد.

 

*   خرید سیسمونی

جهت دریافت این وام زوجین پس از مراجعه به سیسمونی کودک سرا و تهیه پیش فاکتور به شفا مراجعه و درخواست خود را می دهند. سقف این وام ده میلیون تومان می باشد با کارمزد 2 درصد و بازپرداخت10 ماهه

                                                              

خدمات مشاوره ای

مرکز مشاوره شفا با کادر فنی مجرب متشکل از اساتید مجرب و متعهد استان آماده ارائه خدمات به زوجهای جوان می باشد خدمات قابل ارائه در این مرکز به صورت مشاوره های حضوری می باشد.

*  مشاوره حضوری

همه روزه صبح و عصر مشاوره حضوری توسط اساتید متخصص متعهد ومجرب استانی ارائه می شود و زوجهای می توانند در ساعات اداری با شماره 36286008 جهت رزرو وقت مشاوره تماس بگیرند.

 

گرافیک دلخواه

رنگ پوسته و متن رنگ سر تیتر حالت صفحه عکس زمینه برای حالت جعبه وسط