اهدای لوح سپاس به شبکه فعالین ازدواج

در نشست بررسی راهکارهای تقویت شبکه ای سازمانهای مردم نهاد حوزه زنان و خانواده، شبکه فعالین ازدواج به پاس ارائه خدمات و همکاری در زمینه اجرای برنامه های دفتر اموربانوان و خانواده استانداری لوح سپاس دریافت کرد.

این نشست که در تاریخ 10 اردیبهشت ماه 95 در سالن شهید موحدین استانداری به همت دفتر امور بانوان و خانواده استانداری برگزار شد آقای رعیتی مدیر داخلی شبکه فعالین ازدواج به نمایندگی این مرکز لوح سپاس دریافت کرد.

خامسی مدیرکل دفتر امور بانوان وخانواده استانداری در این نشست سازمان های مردم نهاد را بازوان اجرایی نهادهای دولتی دانست که در نظام مردم سالار دینی می توانند ناظر بر اجرای صحیح قوانین باشند .

ایشان وجود نیت خیرخواهانه در بین مردم استان یزد را یکی دیگر از پتانسیل های موجود در این استان نام برد و اوج آن را در تاسیس تشکل های مردم نهادی دانست که بدون انگیزه اقتصادی سعی در حل مشکلات مردم دارند .

وی با اشاره به آسیب های متوجه زنان خانه دار ، خاطر نشان کرد : اشتغال ، استقلال مالی ، خشونت خانگی ، کمبود امکانات رفاهی و تفریحی از جمله آسیب های اجتماعی موجود در حوزه زنان سرپرست خانوار و بدسرپرست  است که مهمترین راهکار برای پیشگیری از این آسیب ها ، افزایش سطح آگاهی و توانمند سازی بانوان در مسائل اجتماعی ، فرهنگی و حقوقی ، همچنین تشویق آن ها به حضور و نقش آفرینی در اجتماع و تقویت کار گروهی و جمعی در بین زنان است.

مدیر کل دفتر امور بانوان وخانواده استانداری در پایان این مراسم از همکاری برخی از سازمان های مردم نهاد ازجمله شبکه فعالین ازدواج در طرح پویش رسانه ای خانواده بااهدای لوح سپاس تجلیل کرد و خواستار گسترش کمی و کیفی سازمانهای مردم نهاد با محوریت زنان و خانواده در استان شد.

 

آرشیو اخبار


گرافیک دلخواه

رنگ پوسته و متن رنگ سر تیتر حالت صفحه عکس زمینه برای حالت جعبه وسط