استانداریزد: بحث ازدواج و تشکیل خانواده یکی از ضروریات جامعه ماست.

به گزارش روابط عمومی شبکه فعالین ازدواج، عصر سه شنبه 22 دی ماه سلسله نشست های جوانان با مسئولان استان با حضور استاندار یزد، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری، مشاور استاندار در امور جوانان ، مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و نماینده شبکه فعالین ازدواج استان یزد و دیگر مسئولین در سالن حمیدیا استانداری برگزار شد.

در این نشست نماینده شفا با اشاره به افزایش آمار طلاق در جامعه گفت: شبکه فعالین ازدواج با ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای در حوزه ازدواج و خانواده در 5 سال گذشته توانسته آمار پایینی از طلاق را در بین زوجهای خود نسبت به استان به دست آورد.

رعیتی اظهار داشت: با توجه به اینکه یکی از معضلات جامعه در زمینه ازدواج تهیه جهیزیه می باشد این مرکز به عنوان یک سازمان مردم نهاد توانسته با ارائه وام قرض الحسنه 20 میلیون تومانی حمایت مالی را به خانواده ها کند که خوشبختانه با استقبال زیادی روبرو بوده است.

وی گفت: متاسفانه شبکه فعالین ازدواج درزمینه تبلیغات و مکان های برگزاری همایش ها با محدودیت هایی روبروست که انشاالله با حمایت استاندار و کلیه ادارات و سازمانها بتواند با حل این مشکل قدمی دیگردرجهت تحکیم بنیان خانواده ها بردارد.

میرمحمدی استاندار یزد نیز با اشاره به اینکه بحث ازدواج و تشکیل خانواده یکی از ضروریات جامعه ماست گفت: بحث خدمات مشاوره ای ، جهیزیه ، مراسم عروسی  و مجموعه اینها که از طرف شبکه فعالین ازدواج انجام می شود ارزشمند است و مانیزتلاش می کنیم از طریق مختلف حمایت خود را از این مجموعه دریغ نکنیم.

 

آرشیو اخبار


گرافیک دلخواه

رنگ پوسته و متن رنگ سر تیتر حالت صفحه عکس زمینه برای حالت جعبه وسط