معاون امور اجتماعی بهزیستی کشور: فرهنگسازی در خصوص مشاوره ازدواج یکی از مهمترین دغدغه های بهزیستی است.

معاون امور اجتماعی بهزیستی کشور با اشاره به اینکه فرهنگ سازی در خصوص مشاوره ازدواج، آموزش قبل از ازدواج و آموزش حین ازدواج رایکی از بزرگترین دغدغه های بهزیستی است گفت: جزیره ای عمل کردن در امورمرتبط با ازدواج درست نیست و باید طبق الگوی مناسب به ماحصل بهتری دست یابیم.

به گزارش روابط عمومی شبکه فعالین ازدواج استان یزد حبیب الله مسعودی فرید صبح شنبه 12 دی ماه سال جاری در بازدید از این مرکز با اظهار رضایت از فعالیت های صورت گرفته در این موسسه مردم نهاد، اظهار داشت:جامعه به این چنین مراکزی در راستای تحکیم بنیان خانواده و آموزش زوجهای جوان احتیاج دارد.

وی تصریح کرد: شبکه فعالین ازدواج جهت تکمیل و ارائه خدمات آموزشی و تبدیل شدن به یک الگوی کشوری فعالیت ها و محصولات خود را به سازمان بهزیستی کشور ارائه نماید.

مسعودی فرید با اشاره به اینکه جزیره ای عمل کردن در مباحث مرتبط با ازدواج درست نیست ادامه داد: اگر الگوی خوبی وجود داشته باشد ماحصل مطلوبی در امر ازدواج اتفاق خواهد افتاد.

وی تاکید کرد: باید فرهنگسازی مناسبی در خصوص مشاوره ازدواج، آموزش قبل از ازدواج و حین ازدواج و بعد ازدواج صورت پذیرد.

این مقام مسئول در ادامه مهمترین جامعه هدف در امر ازدواج را کودکان و دانش آموزان دانست و اضافه کرد: این قشر نسل نوپای ما هستند که باید با این فرهنگ آمیخته شوند تا اینکه ما مشکل ازدواج و طلاق و آسیب های اجتماعی ناشی از آن را نداشته باشیم.

وی ادامه داد: با این روند مجموعه حکومتی نیز دچار زیان کمتری خواهد شد.

در ابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین رضا رویت مدیرعامل شبکه فعالین ازدواج گزارشی از فعالیت های این موسسه ارائه کرد که موردتوجه حاضرین قرار گرفت. وی از حضور مسئولین عالی رتبه بهزیستی کشور در این جلسه تقدیر و تشکر کرد.

 

آرشیو اخبار


گرافیک دلخواه

رنگ پوسته و متن رنگ سر تیتر حالت صفحه عکس زمینه برای حالت جعبه وسط