دیدار مدیرعامل و هیات مدیره شبکه فعالین ازدواج با امام جمعه یزد

در ابتدای این دیدار مدیرعامل شبکه فعالین ازدواج ضمن تقدیر و تشکر از امام جمعه یزد گزارشی از عملکرد شفا در سالهای گذشته ارائه کردند.

رویت با اشاره به فعال بودن  این مرکز در استان یزد گفت: شبکه فعالین ازدواج با هدف ازدواج آگاهانه بهنگام آسان و پایدار تا مدت‌ها تنها در شهر یزد فعال بود، اما هم اکنون تعداد نمایندگی‌های این مرکز به 7 شعبه در سایر استان ها افزایش یافته که از زمان تاسیس آن در یزد، بیش از 8 هزار زوج از خدمات این مرکز اعم ازخدمات مراسم عروسی ، خریدبازار، کلاس های آموزشی و مشاوره  و همچنین تسهیلات  خرید جهیزیه و طلا بهره مند شده اند.

ایشان تصریح نمود: خوشبختانه این مرکز موفق به دریافت لوح سپاس از طرف ریاست جمهوری و شناخته شدن به عنوان مجموعه برتر از طرف شورای عالی انقلاب فرهنگی شده است که همین امرموجب مامور کردن دستگاه قضا به اجرای این الگو در سایر استانهای گردیده است.

در ادامه این دیدار امام جمعه یزد با اشاره به نقش مهم تدین و اعتقادات مذهبی در تداوم زندگی زناشویی گفت: متاسفانه درحال حاضر  فضاهای مجازی و ارتباطات مجازی یکی از عوامل ایجاد بدبینی و بی اعتمادی طرفین به یکدیگر شده است که این موارد نقش اساسی در افزایش میزان طلاق درکشور را دارد.

آیت الله ناصری افزود: موارد و چالش هایی که در زندگی زناشویی منجر به طلاق می شود را باید بررسی کنیم. این که ما زحمت بکشیم و در رابطه با کمک به ازدواج افراد فعالیت کنیم کارخوبی است اما باید درکنار این کار به جلوگیری از طلاق در جامعه تلاش کنیم  که یکی از کارهایی که می‌توان در این زمینه انجام داد آموزش‌به زوجین پس از آغاز زندگی مشترک درزمینه ارتباط و تعامل با یکدیگر است.

امام جمعه یزد در پایان از دست اندرکاران شبکه فعالین ازدواج و کسانی که در زمینه ازدواج و تحکیم خانواده تلاش می کنند تقدیر و تشکر کرد.

 

آرشیو اخبار


گرافیک دلخواه

رنگ پوسته و متن رنگ سر تیتر حالت صفحه عکس زمینه برای حالت جعبه وسط